RE/START™ VOLUME MAGNIFYING MICELLAR SHAMPOO 250ML

990 ден

Мицеларен шампон за зголемување на волуменот кај тенка и слаба коса.

Категорија: , , , ,

Опис

Овој мицеларен шампон со двојно дејство создава кремаста пена, помага да се балансира микробиомот на скалпот и ја третира косата од коренот до врвовите. Заситен со протеин од ориз, шампонот за волумен за тенка коса и дава на косата природно тело за ефект на подигнување на коренот. Ја третира косата без да ја натежне ,и дава сјај и ја омекнува .