POWER MAT PASTE 100ml

750 ден

Мат паста за коса, која и дава природен и мат изглед на косата.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Мат паста за коса.
Им дава природен и мат изглед на сите должини на коса.
Не се суши и не остава масни и лепливи траги ,  туку ја остава косата мека и компактна.