OSIS+ WHIPPED WAX 85ML

1,100 ден

Восок за текстура кој дава природен сјај.

Категорија:

Опис

Восок за текстура кој дава природен сјај.Восок што не ја лепи и оптеретува косата .Контола на јачина 3 со природен сјај,Лесно се измива.Се нанесува на сува коса.