BONACURE CP TIME RESTORE SHAMPOO Q10+ 250 ML

900 ден

Фантастичен шампон за долга и зрела коса.Нежно ја чисти и зајакнува косата, оставајќи ја да се чувствува нахранета и навлажнета до 48 часа.Содржи напредни технологии за моментално забележителни резултати, вклучувајќи го и комплексот за нега со веганска кератин алтернатива и Q10+. Комплексот Bonacure Time Restore ги елиминира видливите знаци на стареење додека ја стимулира природната синтеза на кератин на косата.Не содржи  SLS/SLES сулфати, силикони и вештачки бои.

Категорија: ,

Опис

Фантастичен шампон за долга и зрела коса.