MATTE CLAY 85GR

990 ден

Глина за коса за зацврстување со средна јачина и свиленкаст мат ефект.

Категорија:

Опис

Глина за коса за зацврстување со средна јачина и свиленкаст мат ефект .Идеалена за широк спектар на фризури за кратка коса и коса со средна должина .
Се нанесува рамномерно мала количина на сува или исфротирана коса и се ситилизира по желба .