KEUNE 1922 BY J.M.KEUNE BEARD OIL 50ML

1,650 ден

Масло совршено за нега на брада и различни стилови со формулата која содржи масло од сладок бадем,маслото од авокадо, маслото од семки од кајсија и коноп кој ќе ја направат вашата брада многу поздрава и посјајна.Се нанесува неколку капки рамномерно пред стилизирање.

Категорија:

Опис

Масло совршено за нега на брада.