KEUNE 1922 by J.M KEUNE BEARD BALM 75 ML

1,350 ден

Извонреден мелем за брада со пчелин восок за природен финиш и лесно задржување.Содржи  масло од коноп и шеа путер за негување на брадата. Маслото од авокадо и сладок бадем не само што ја одржуваат брадата хидрирана, туку и ја негуваат кожата одоздола.

Категорија:

Опис

Извонреден мелем за брада со пчелин восок за природен финиш и лесно задржување.