KEUNE 1922 BY J.M ESSENTIAL SHAMPOO 1000 ML

2,400 ден

Благ шампон за коса,брада и тело наменет за секојдневна употреба. Збогатен со кератин,коноб и бабмбус.

Категорија:

Опис

Благ шампон за коса,брада и тело наменет за секојдневна употреба. ЗБОГАТЕН СО КРЕАТИН, КОНОП, БАМБУС.