1992 BY J.M.KEUNE EAU DE TOALETTE 100ML

1,850 ден

Првата тоалетна вода на Keune, специјално дизајнирана да го надополни уникатниот мирис на професионалната палета за нега на машка коса и негување.

Категорија:

Опис

Првата тоалетна вода на Keune, специјално дизајнирана да го надополни уникатниот мирис на професионалната палета за нега на машка коса и негување. Овој свеж и топол мирис е совршен начин за мажите да ја завршат рутината на негување
Содржи во горните ноти еукалиптус, кардамон и смоква и со богати дрвени средни ноти а додека поддршка на овие класични мириси се основните ноти на мошус, суво дрво, папирус и кожа.