ICE CREAM STYLE-IN TOTAL VOLUME SPRAY 500ml

380 ден

Лак за волумен на косата.

Категорија: , таг

Опис

Контролирано ја држи косата креирајќи лесен и еластичен изглед.
Ја штити косата, и дава волумен и е отпорен на влага.