HASTY TOO VO-LUX-IOUS HAIR SPRAY 500ml

750 ден

Лак за волумен на косата.

Категорија: , таг

Опис

Идеален за сите типови на коса и должини, за поголема структура и супер еластичност. Ја држи косата компактна и лесно се суши.