GOLDMAN MEN’S DAILY SHAMPOO 500ml

590 ден

Шампон за мажи за секојдневна употреба.

Категорија: , таг

Опис

Машки, лесен шампон за секојдневна употреба. Неговите состојки ја чистат, омекнуваат косата, и даваат идеална грижа и заштита на косата која има потреба за често миење. Има заводлив, машки мирис. Не дозволува појава на првут или масен скалп.
Одличен за употреба после спортување, или после некоја физичка активност. Не содржи парабени, парафини и сулфати.