ENERGIZING PREVENTION LOTION 125 ML

1,150 ден

Energizing Prevention Lotion – Лосион за против опаѓање 125 ml

Категорија: , таг

Опис

Energizing Prevention Lotion 125 ml

Лосион кој помага да се спречи губење на косата. Формулиран со екстракти од рузмарин, екстракти од коприва и олиго елементи , има својства за прочистување и ребаланс ја негуваат и стимулираат активноста на растот и целосна должина на енергија и тон. Може да предизвика црвенило на кожата.
После шампонирање, директно се нанесув на чист скалп, масирајте. Не се плакне.