CAVIAR ANTI-AGING CLINICAL DENSIFYING STYLING MOUSSE 145 GR

1,770 ден

Леснa пена коja ја згуснува и ја зајакнува косата додека помага да се спречи кршење.Формулирана со луксузен екстракт од кавијар, богат со омега масни киселини, витамини и минерали кои помагаат во  заштитата од факторите кои предизвикуваат косата да се чувствува и да изгледа постара. Ja oстава косата да изгледа и да се чувствува поисполнета и погуста без лепливи траги  со цврста завршница.Начин на употреба:Се нанесува пред стелиризирање мала количина рамномерно од скалпот до врвовите.Не се плакне.

Категорија: , ,

Опис

Леснa пена коja ја згуснува и ја зајакнува косата додека помага да се спречи кршење.