BEARD OIL 30ml

970 ден

Масло за брада и кожа, кое обезбедува максимална хидратација на брадата и кожата.

Категорија: , таг

Опис

Маслото за брада содржи состојки со растително потекло, збогатени со алое вера.
Витаминот Е, маслото од кајсија и маслото од јојоба се избрани за да се обезбеди максимална хидратација на кожата и брадата. Масло наменето за омекнување и давање сјај на брадата, а може да се користи и после бричење и  гарантира хидратација на сува кожа оставајќи ја мека и миризлива.