AMERICANA FRAGNANCE 100ML

2,500 ден

Тоалетна вода за мажи инспирирана од животниот стил на американскиот маж.

Има чисти и освежителни мирисни ноти. Американа е совршен мирис за секоја пригода.

Горни ноти: бергамот, лимон и коријандер.
Средни ноти: зелено дрво, елеми и кашмир.
Основни ноти: суво дрво, сандалово дрво, пачули и абонос.

Категорија: , таг

Опис

Тоалетна вода за мажи совршенa за секоја пригода.