STMNT BEARD OIL 50 ML

1,400 ден

Масло за брада кое ги омекнува и скротува сите видови брада. Навлажнувачка формула со природни масла , без силикони.

Начин на употреба: Ставете неколку капки во дланките и нанесете  рамномерно на брадата. Може да се користи секојдневно.

Опис

Масло за нега и омекнување на брада.