SESSION LABEL THE PASTE 65 ML

1,400 ден

Мат паста за флексибилна текстура и мат завршеток.

Категорија:

Опис

Мат паста за флексибилна текстура и мат завршеток.Го подобрува природниот облик и дефиниција на косата.Веганска формула со восок од бобинки и скроб од тапиока .Обезбедува средна јачина.Се нанесува на сува коса и се обликува по желба.