SCALP CLINIX OIL CONTROL SHAMPOO 300 ML

1,480 ден

Шампон за длабибско чистење и остранување на вишокот на себум.

Категорија:

Опис

Шампон што содржи биотска техологија за длабибско чистење и остранување на вишокот на себум.Обезбедува чуство на смирување и ладење на скалпот.Без сулфати.Се нанесува на влажна коса,нежно масирајте 2 минути и исплакнете .