REUZEL SOLID COLOGNE WOOD & SPICE BALM 35 GR

990 ден

Парфимиран балм за брада кој лесно се нанесува со врвовите на прстите. Со  мирис на Wood & Spice, со ноти на кора од лимон, кедрово дрво и каранфилче.Ја омекнува и кондиционира брадата истовремено оставајќи убав мирис.

Начин на употреба: Нанесете мала количина на врвовите на брадата и не плакнете.

Категорија: таг

Опис

Парфимиран балм за брада кој лесно се нанесува со врвовите на прстите.