REUZEL 3 IN 1 TEA TREE SHAMPOO 350 ML

1,090 ден

Шампон 3 во 1 кој ја чисти и кондиционира косата и може да се користи и како купка за туширање.  Ја смирува кожата, ја навлажнува и е идеален за севкупна нега на скалпот.

Опис

Шампон за мажи  3 во 1 кој е наменет за нега и хидратација на коса и тело.