ORO THERAPY ORO PURO SHAMPOO 300ml

820 ден

Oro Puro Шампон за блескава коса со 24к злато, арганово масло и УВ заштита.

Категорија: , таг

Опис

Oro Puro Шампон за блескава коса со 24к злато, арганово масло и УВ заштита.
Збогатен со микроактивно злато, слатко циперусово масло, нежно ја чисти косата правејќи ја мека, лесна и блескава.
Oro Therapy разви иновативни формулации кои комбинираат анти-старосни и осветлувачки својства на златото со антифризните и хранливи својства на аргановото масло.
24К злато ја остава косата брилијантна и полна со сјај, со неверојатна бестежинска акција против старост. Аргановото масло ја штити, осветлува, храни и ја зајакнува косата.
Витаминот Е е моќен антиоксиданс кој помага во борбата против стареењето и ја штити косата од слободни радикали. Дава мекост и волумен на косата што ја прави мазна и лесна за чешлање.