L’OREAL INSTANT CLEAR SHAMPOO 300ml

1,250 ден

Шампон против првут кој помага за негово отстранување уште при првото миење.

Категорија: , таг

Опис

Шампон против првут.
Го регулира првутот со помош на цинк пиритонот и го смирува чешањето на скалпот. Лимонска киселина и дава на вашата коса сјај и го чисти скалпот.