ICE CREAM VOLUME CONDITIONER 300ml

590 ден

Кондиционер за волумен на косата збогатен со арганин.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за волумен на косата збогатен со арганин, лесно ја расчешлува косата, ја остава лесна и ја прави полна со волумен од коренот и ја подобрува структурата на влакното.
Се нанесува по целата должина на измиена и просушена коса со пешкир, се остава 3-5 минути да делува и потоа се плакне.