ICE CREAM STYLE-IN VOLUME MOUSSE 400ml

850 ден

Идеална пена за волумен кај слаба и безживотна коса.

Категорија: , таг

Опис

Идеална пена за волумен кај слаба и безживотна коса.
Го обвиткува влакното со заштитен слој, ја храни и хидрира коса, и ја враќа еластичноста и ја става мека, свиленкаста и полна со волумен без да ја натежне.
Не остава траги и може лесно да се чешла.
Се нанесува на влажна и чиста коса, се расчешлува и се стилизира.