ICE CREAM COLOR SHAMPOO 1000ml

1,090 ден

Шампон за обоена или бланширана коса.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Шампон за обоена или бланширана коса.
Анти-оксидирачкото дејство на витаминот Е во својата формула помага во одржувањето на козметичките бои, додека екстрактот од мед ја храни оштетената и сува коса.
Со пријатна арома на карамел.