REUZEL GREEN GREASE MEDIUM HOLD POMADE 35 GR

650 ден

Помада за стилизирање на коса со средно држење и сјај.Ја контролира највитканата, најгустата и најнепослушната коса.Формулирана со пчелин восок, што му овозможува на производот да се лизга низ косата без да се згрутчува.Истовремено поттикнува задржување на влажноста на косата. Маслото од чајно дрво ја разложува акумулацијата на производот, што го олеснува отсранувањето на производот.Традиционален мирис на јаболко со додаток на пеперминт.

Категорија: таг

Опис

Помада за стилизирање на коса со средно држење и сјај