OSIS+ 3 FIBER GUM THRILL 100 ML

1,100 ден

Влакнест гумиран восок за текстура со контрола 3.

Категорија: ,

Опис

Влакнест гумиран восок за текстура со контрола 3.Супер еластична формула со јака контрола Оsis Thrill е совршен за флексибилно стилизирање на косата независно од временските прилики.Се нанесува на влажна или сува коса.