YOUNG SILVER SHAMPOO 300ml

350 ден

Шампон кој ги елеминитра жолтите тонови на косата.

Категорија: , таг

Опис

Шампон кој ги елеминира несаканите жолти ефекти кај светло боена коса.
Збогатен со протеини од свила, ги неутрализира жолтите тонови на косата и истовремено ја остава чиста и мека на допир.