Styling Pro Shine Spray 150ml

590 ден

Shine spray Styling pro 150ml

Категорија: , таг

Опис

Shine spray Styling pro 150ml

Слободната формула е специјализирана за постигнување на брилијантен сјај без да ја натежнува косата надоле. Напрскајте на влажна коса пред стилизирање или на сува коса од далечина на 20цм.