Styling Pro Definition Paste 100ml

690 ден

Definition paste Styling pro 100ml

Категорија: , таг

Опис

Definition paste Styling pro 100ml

Ја оформува и дефинира косата со брилијантен сјаен ефект, идеален за имагинативни и креативни ефекти.