STYLE STORIES SPRAY WAX 200ml

750 ден

Восок за коса во спреј за средно држење.

Категорија: , таг

Опис

Восок за коса во спреј со средно држење.
Ја одвојува и ја пополнува косата, и дава текстура и сјај за дефинирани и природни резултати. Благодарение на Moringa маслото ја штити косата од надворешни штетни влијанија и ја држи подолго време свежа и чиста.
Се протресува пред употреба и се прска на далечина од 15cm.