STYLE MASTERS_MATT CLAY (85ml)

990 ден

STYLE MASTERS_MATT CLAY (85ml) – мат глина за моделирање

Категорија: , таг

Опис

Користете ја за обликување на сувата коса.
И дава на косата мат изглед, со висок степен на зацврстување, без траги и мастење.