SP SMOOTHEN SHAMPOO 250 ML

990 ден

Нежен, луксузен шампон  наменет за груба коса која тешко се скротува, се чувствува сува или не може да се управува , кадрава коса на која и треба контрола и еластичност  и за коса која има тенденција да се разлетува и реагира на висока влажност.  Веднаш ја остава свиленкаста мека и мазна. Збогатен со масло од авокадо и измазнувачки полимери.

Опис

Луксузен  шампон за измазнување и хидратација на нескротлива коса склона кон разлетување.