SP BALANCE SHAMPOO 250 ML

990 ден

Шампонот е наменет за сув и осетлив скалп.Содржи ексклузивен комплекс Dermacalm System кој го храни скалпот за да ја намали сувоста и чувствителноста. Овој шампон го навлажнува и смирува вашиот скалп, така што се чувствува здрав и поотпорен.  Дизајниран  да му помогне на скалпот да изгради природна заштитна бариера,без дополнително да го исуши. 

Опис

Шампон за хидратација и смирување на сув и осетлив скалп.