SESSION LABEL THE DEFINER 150 ML

1,250 ден

Крема која ги подобрува,контролира и усовршува природните локни.

Категорија: ,

Опис

Крема која ги подобрува,контролира и усовршува природните локни. Формулата со пчелин восок и пантенол, која ја остава косата полна со волумен и хидрирана.Ја заштитува косата од оштетување со термички алатки до 230°С .Се нанесува на влажна коса од коренот до врвовите на косата. Оставете косата да се исуши сама или исушете ја со фен.