SENSITIVE TONIC 125ml

970 ден

Тоник за чувствителен и иритиран скалп.

Категорија: таг

Опис

Чувствителен смирувачки тоник. Интензивно го смирува чувствителниот и иритиран скапл и ја олеснува иритацијата.
Тоникот ја смирува и ја подобрува текстурата на косата, исто така и ја зајакнува косата.
Се нанесува директно во скалпот на сува или влажна коса, се масира нежно се додека целосно не се апсорбира. Не се плакне.