SEMI DI LINO ENERGIZING LOTION 12x10ml

1,350 ден

Интензивен енергетски третман кој го спречува опаѓањето на косата и помага во зајакнување на влакното.

Категорија: , таг

Опис

Интензивен енергетски третман кој спречува опаѓање на косата и помага во зајакнување на влакното.
Содржи енергетски комплкс, специфична состојка која помага за превенција од опаѓање на косата со продолжување на животот на кутикулата, заштитувајќи ја од дејството на слободните радикали и стимулирајќи клеточна обнова.

Нанесете ја содржината од ампулата на скалпот после миењето на косата со шампон, масирајте се додека не се апсорбира целосно. Не се плакне. Се користи 3 пати неделно во период од 6-8 недели.