SCHWARZKOPF BONACURE MOISTURE KICK SHAMPOO 250 МL

900 ден

Хидратантен шампон специјално формулиран за нежно чистење и негување на нормална до сува, брановидна или кадрава коса.Формулата содржи глицерол кој ја враќа влажноста на косата и ја прави косата мека,здрава,еластична и хидрирана до 48 часа. Не содржи парабени,силикони и вештачки бои.Начин на употреба:Се нанесува на влажна коса,масирате а потоа темелно плакнете.

Категорија: ,

Опис

Хидратантен шампон специјално формулиран за нежно чистење и негување на нормална до сува, брановидна или кадрава коса.