RR Line Balancing Greasy Hair Shampoo 500ml

660 ден

Ребалансирачки шампон за мрсна коса и мрсен скалп.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за мрсна коса и мрсен скалп.
Го регулира лачењето на себум на скалпот со што спречува несакано претерано мрсење на косата. Формулата збогатена со пченични протеини помага во отсранувањето на себумот од скалпот. Ја остава косата мека, сјајна и здрава.