REUZEL SURF TONIC 355 ML

990 ден

Тоник за стилизирање на коса кој  ја подобрува и зголемува природната текстура и волумен на косата, оставајќи ја со мат финиш.Без мирис. Може да се комбинира со другите производи за стајлин од Reuzel.

Начин на употреба: Нанесете  влажна или речиси сува коса ,по желба се суши со фен. За најдобри резултати, испрскајте го производот од средината на косата до врвовите.

Категорија: таг

Опис

Тоник за стилизирање на коса кој  ја подобрува и зголемува природната текстура и волумен на косата, оставајќи ја со мат финиш.