REUZEL SPRAY GROOMING TONIC 355 ML

1,300 ден

Спреј тоник за стилизирање на коса кој создава долготрајно, природно чувство на држење на косата. Совршен за фенирање и ја штити косата од сите видови термички оштетувања. Лесно се нанесува со помош на самиот распрскувач на шишето. Додава волумен, подигнување и текстура. Суптилен мирис на пеперминт и јаболко.

Начин на користење:  Нанесете на влажна коса пред термичкo стилизирање кога сакате да додадете волумен и подигнување.

Категорија: таг

Опис

Спреј тоник за стилизирање на коса кој создава долготрајно, природно чувство на држење на косата и додава волумен.