REUZEL SCRUB SHAMPOO 1000 ML

1,900 ден

Шампон- пилинг  ,совршен за одржување на здрав скалп. Оваа оживувачка и пилинг формула е совршена за  корисниците  на тешки производи  за отстранување на вишокот производ и наталожување од косата. Нашата T4 тоник мешавина од witch hazel, лист од коприва, рузмарин и корен од коњско опавче и е идеална за сите типови коса и честа употреба.

Категорија: таг

Опис

Шампон- пилинг  ,совршен за одржување на здрав скалп ,отстранување нечистотии и честа употреба.