REUZEL REFRESH WASH BEARD SHAMPOO 100 ML

990 ден

Шампон за чистење на брада без плакнење.

Категорија: ,

Опис

Нема потреба од туш или мијалник, Rеfresh е шампон што не се плакне за освежување на брадата.Ја одржува брадата навлажнета ,промовира погуста брада, лесен мирис на цитрусно нане.