REUZEL REFRESH & RESTORE SET 3 IN 1

3,850 ден
Производи за нега на кожа направени за мажи,со лесно парфимиран и уникатен и свеж мирис.Хидрираат и делуваат смирувачки.
Сетот содржи:
1.Сапун стик 50gr
– дизајниран за чистење на лицето, лесен и удобен за користење.
2.Хидратантна крема за лице 100ml
– која дава влага и здравје на вашата кожа.
3.Крем за очи 30ml – за уморни очи и темни кругови околу окото.
Немасна веганска формула која не ги затвара порите.
Совршени се за секојдневна употреба и нега на лицето.
Категорија: таг

Опис

Сет од 3 производи за нега на лице за мажи.