REUZEL HAIR TONIC 500 ML

1,240 ден

Тоник за коса за мажи, моделиран по класичниот берберски тоник, сè до неговиот мирис, овој производ е исклучително разновиден и има повеќе намени. Т-4 тоникот е мешавина од вештерска леска , лист од коприва, рузмарин и корен од коњско опавче е идеален за сите типови коса и честа употреба.Формулата без масло нема да ја натежне косата Го разградува постоечкиот производ на сува коса пред сечење. 

Начин на употреба:Нанесете директно на сува коса или разредете во вода и испрскајте на косата пред шишање или стилизирање. Совршен придружник за секој корисник на Reuzel производи, за да го освежите вашиот изглед и стил.

Категорија: таг

Опис

Тоник за коса за мажи, моделиран по класичниот берберски тоник, сè до неговиот мирис, овој производ е исклучително разновиден и има повеќе намени.