REUZEL GROOMING TONIC 500 ML

1,300 ден

Тоник за стилизирање на коса кој создава долготрајно, природно држење на сите типови на коса. Совршен е за фенирање и обликување и ја штити косата од термичко оштетување. Т-4 како што поинаку го нарекуваат е мешавина од вештерска леска, лист од коприва, рузмарин и корен од коњско опавче.Идеален за креирање волумен, подигнување и текстура . Суптилен мирис на пеперминт од јаболко.Идеален е за сите типови коса и за честа употреба.

Начин на употреба: Нанесете на влажна коса и исушете со фен. За поприроден стајлинг, користете само Grooming Tonic и исушете ја косата на воздух.

Категорија: таг

Опис

Тоник за стилизирање на коса кој создава долготрајно, природно држење на сите типови на коса.