REUZEL GROOMING CREAM 100 ML

850 ден

Крема за обликување на коса која обезбедува лесно држење и остава слаб сјај. Добро функционира за сите типови коса, а особено за потенка коса каде што се посакува додадена текстура или зголемена дефиниција. Ја скротува косата истовремено хидрирајќи ја. Формулата базирана на вода лесно се мие и нема да остави зад себе акумулација. Суптилен мирис на сладок рум.

Начин на употреба: Започнете со мала количина крем и нанесете на фенирана или темелно исушена коса со пешкир. Стилизирајте по желба.

Категорија: таг

Опис

Крема за обликување на коса која обезбедува лесно држење и остава слаб сјај.