REUZEL DAILY SHAMPOO 350 ML

990 ден

Шампон за секојдневна употреба кој ефикасно ја чисти косата и скалпот без премногу сушење. Балансиран за одлично одмастување и чистење. Веганска формула наполнета со нашата Т4 тоник мешавина од witch hazel, коприва, рузмарин и корен од коњско опавче и е идеална за сите типови коса и честа употреба.

Категорија: таг

Опис

Шампон за секојдневна употреба кој ефикасно ја чисти косата и скалпот без премногу сушење.