REUZEL CONCRETE HOLD MATTE POMADE 113 GR

1,300 ден

Многу цврста помада со мат ефект, која функционира како восок, овозможувајќи повторно обработлив стил во текот на денот. Додава дефиниција и структура без да ја натежне косата.
Идеален за потенка коса.Формулата е базирана на вода со нелеплива текстура која не остава траги и лесно се мие.Со суптилен мирис на ванила.

Категорија: таг

Опис

Многу цврста помада за стилизирање на коса со мат ефект.